Ten szablon opisu pracy dla Advertising Account Executive zawiera listę najważniejszych obowiązków i odpowiedzialności Advertising Account Executive. Jest on konfigurowalny i gotowy do umieszczenia na portalach z ofertami pracy. Użyj go, aby zaoszczędzić czas, przyciągnąć wykwalifikowanych kandydatów i zatrudnić najlepszych pracowników.

Administration Manager job description template

Advertising Account Executive job profile

Advertising Account Executives służą jako główny łącznik między klientami a firmą. Zapewniają, że klienci są zadowoleni i stale zajmują się ich potrzebami i życzeniami.

W celu przyciągnięcia Advertising Account Executive, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, bardzo ważne jest, aby napisać jasny i precyzyjny opis pracy Advertising Account Executive.

Opis stanowiska Advertising Account Executive

Czy jesteś ambitnym Advertising Account Executive, który szuka nowego wyzwania i możliwości rozwoju swojej kariery?

Szukamy doświadczonego Advertising Account Executive, który dołączy do naszego zespołu! Jako Advertising Account Executive, będziesz służył jako główny łącznik między klientami a firmą i zapewnisz, że wszyscy nasi klienci są wysoce zadowoleni.

Jeśli uważasz, że jesteś w stanie sprostać temu wyzwaniu, z przyjemnością Cię poznamy!

  • Używanie technik sieciowych w celu przyciągnięcia potencjalnych klientów
  • Negocjowanie budżetów i terminów
  • Tworzenie prezentacji i raportów
  • Prowadzenie dokumentacji klientów
  • Wymagania i kwalifikacje

    • Poprzednie doświadczenie zawodowe jako Advertising Account Executive przez (x) lat
    • Wynikliwa znajomość metod marketingowych i reklamowych.dogłębna znajomość metod i taktyk marketingowych i reklamowych
    • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CRM
    • Poczucie własności i duma z wyników i ich wpływu na sukces firmy
    • Krytyczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
    • Gracz zespołowy
    • Dobre umiejętności zarządzania czasem
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • BA w Marketingu, Business Administration lub podobnej dziedzinie

    Czy używasz nowoczesnego oprogramowania do rekrutacji? Jeśli nie, to wiele tracisz. Zobacz jak Twoje życie może być łatwiejsze. Rozpocznij darmową 14-dniową wersję próbną TalentLyft.

    Rozpocznij mój bezpłatny okres próbny