Od najmłodszych lat Natalie Decker stawiała sobie wysokie cele w branży sportów motorowych. Teraz, w wieku 18 lat, pochodząca z Wisconsin jest już na dobrej drodze, aby stać się jednym z najlepszych młodych kierowców na scenie NASCAR.

natalie decker sps winZwycięstwa i silna baza fanów były częścią życia i kariery Decker, odkąd po raz pierwszy wsiadła za kierownicę gokarta. W latach od tego czasu, ona wygrała wyścigi i mistrzostwa, wszystko prowadzi do bycia częścią programu NASCAR Drive for Diversity i na jej drodze do najwyższych poziomów sportu.

To wszystko zaczęło się jako młody zawodnik, gdzie wygrała cztery mistrzostwa toru wokół jej rodzinnego Wisconsin w gokartach. Stamtąd przeniosła się do pełnowymiarowych samochodów akcyjnych. Została mistrzynią CWSSA Super Stock spośród utalentowanych 35 kierowców. Sukcesy kontynuowała w Limited Late Model Division, gdzie wygrała jeden wyścig i dwa razy stanęła na podium.

Kolejny krok w górę wyścigowej drabiny doprowadził ją do zdobycia tytułu Sportsman of the Year w Midwest Truck Tour oraz jednego zwycięstwa i korony Rookie of the Year w Triple Crown Super Truck Series.

To był ruch Decker w konkurencyjne szeregi Late Model, który naprawdę rozpoczął jej szybki wzrost na listach najlepszych wschodzących gwiazd wyścigów. W 2013 roku ukończyła każde okrążenie World Series of Stock Car Racing na New Smyrna Speedway na Florydzie. Jej sukces na torze doprowadził ją do bycia wybraną do kombajnu NASCAR Rev Racing Drive for Diversity w 2013 i 2014 roku.

Na State Park Speedway w Wisconsin, Decker miała 10 szybkich czasów i siedem wyścigów fabularnych w 2014 roku, co doprowadziło ją do mistrzostwa toru. Została również Rookie of the Year i zajęła czwarte miejsce w ogólnej punktacji w dywizji State Park Super Late Model.

Zwyciężyła również w dywizji Super Late Model w Wisconsin’s Golden Sands Speedway oraz w konkurencyjnej serii TUNDRA Super Late Model w górnym Midwest w 2014 roku również.

natalie revZarząd najwyższego szczebla w NASCAR wybrał Decker, aby była częścią programu NASCAR Drive for Diversity ze sprawdzonym, wygrywającym wyścigi zespołem Rev Racing w 2015 roku. Walczyła tydzień w tydzień z najlepszymi zawodnikami short track w kraju w „Miejscu narodzin gwiazd NASCAR”, Hickory Motor Speedway. Decker zawróciła w głowie w Hickory i poza nim z zespołem Rev Racing, a także widziała mnóstwo sukcesów na obsługiwanych przez jej rodzinę torach Super Late Model od Wisconsin do Florydy. Ten sukces przyszedł w formie czterech zwycięstw Super Late Model pomiędzy Golden Sands i State Park Speedways.

Dodając do swojej historii bicia rekordów, Decker stała się pierwszą kobietą wyścigową, która kiedykolwiek zdobyła podium w ARCA Midwest Tour. Jej sukcesy na Florydzie w tym sezonie przyniosły Decker prestiżowy tytuł debiutanta roku NASCAR Whelen All-American Series w Słonecznym Stanie.

W 2016 roku, Decker ma na celu kontynuowanie postępu w drabinie wyścigów NASCAR, ponieważ stawia sobie za cel osiąganie kolejnych zwycięstw i wyróżnień na krótkich torach w całej Ameryce.