Fani mogą oglądać mecz za darmo za pośrednictwem próbnej wersji fuboTV.

Wyszukiwarka kanałów: Verizon Fios, AT&T U-verse, Comcast Xfinity, Spectrum/Charter, Optimum/Altice, Cox, DIRECTV, Dish, Hulu, fuboTV, Sling.

Strumień na żywo: fuboTV (bezpłatna wersja próbna)

***

Aaron Henry zrobił wszystko dla nr 23 Michigan State.

Przez większą część nocy przeciwko nr 15 Rutgers, musiał być zmuszony do utrzymywania się na nogach. 15 Rutgers, musiał, podczas gdy koledzy z drużyny przewrócili piłkę i spudłowali strzały.

Henry miał 20 punktów, osiem zbiórek, cztery bloki i dwie kradzieże, aby pomóc Spartanom odciągnąć i pokonać Szkarłatnych Rycerzy 68-45 we wtorkową noc.

„Wykonał dla nas pracę, którą powinni wykonać najlepsi gracze”, powiedział trener Tom Izzo. „To, co mi się w nim podobało, to fakt, że był skuteczny. Aaron trochę nas uratował.”

Michigan State (8-3, 2-3 Big Ten) miało 17-punktową przewagę punktową w drugiej połowie dzięki późnej ofensywie i wygrało drugi mecz z rzędu po trzech porażkach na początku konferencji. Z nikim nie pilnującym ich, byli ledwo lepsi.

Rutgers zaczęli od 0 z 7 na linii fauli i skończyli wykonując tylko 3 z 12 rzutów wolnych, co jest niepokojącym trendem dla potencjalnie obiecującej drużyny.

„To nie pomaga, że nie możemy wykonać rzutu wolnego, aby przerwać niektóre z tych serii”, powiedział trener Steve Pikiell.

Ron Harper Jr. miał 13 punktów, a Jacob Young zdobył 11 dla Rutgers.

„Trener Izzo miał ich gotowych”, powiedział Pikiell. „Ja nie miałem naszych chłopaków gotowych. Musimy grać lepiej na wyjazdach w takiej lidze.”

Henry zagrał na tyle dobrze, że pozwolił Michigan State na pokonanie 18 strat, samemu popełniając cztery błędy. Zrobił desperacko potrzebne strzały, łącząc się na 8 z 13 z pola, podczas gdy reszta zespołu zmagała się z punktami aż do późnego okresu gry.

Reserve Rocket Watts i Joshua Langford każdy zdobył 11 punktów dla Spartan, którzy prowadzili tylko przez sześć punktów w połowie.

Henry był jedynym graczem Michigan State z więcej niż trzema punktami w pierwszej połowie, ale robienie przystanków na drugim końcu cały mecz zrobiło różnicę.

„To daje nam barometr tego, gdzie możemy być defensywnie,” Izzo powiedział. „Możemy pokazać naszym chłopakom, co się dzieje, gdy pilnujesz. Oni trafili 30% rzutów i mieli kilka łatwych rzutów z naszych przewinień, więc to sprawia, że nasza obrona na połowie boiska jest jeszcze bardziej imponująca.”

(The Associated Press przyczyniła się do tego raportu.)