NFL
Rams

Runda dywizyjna playoffów NFL 2021 to przede wszystkim mecze rozgrywających.

WIĘCEJ: Get the latest NFL playoff odds, lines & spreads here

The 2021 NFL playoffs features six wild-card matchups over a two-day stretch that should produce a overload of excitement for NFL fans. Indianapolis i Buffalo otwierają akcję o 13:05 ET w sobotę. Los Angeles i Seattle spotkają się po raz trzeci w 4:40 p.m. slot, który ustawia prime-time matchup między Tampa Bay i Washington o 20:15 p.m.

Niedziela zawiera inny tripleheader. Baltimore i Tennessee spotkają się w rewanżowym meczu zeszłorocznych playoffów dywizji AFC o 13:05. Chicago zmierzy się z Nowym Orleanem o 16:40. Cleveland po raz pierwszy wystąpi w playoffach od 2003 roku przeciwko rywalom Steelers o 20:15.

NFL picks, predictions for 2021 divisional playoff games

• Los Angeles Rams at Green Bay Packers (-7)

Sobota, 4:35 p.m., FOX

Packers mają przewagę własnego boiska, a wyzwaniem dla Aarona Rodgersa jest znalezienie sposobu na zaatakowanie dominującej obrony Rams. Aaron Donald (żebra) ma zagrać, a presja wewnętrzna będzie kluczowa przeciwko linii ofensywnej Green Bay, która była mocną stroną drużyny. Sean McVay i Matt LaFleur dobrze się znają, więc ten szachowy pojedynek będzie przyjemny do oglądania po obu stronach. Ostatecznie to defensywa Green Bay, która w sześciu ostatnich meczach zdobyła 25 punktów lub mniej, będzie w centrum uwagi w drugiej połowie. Rodgers zasłużył na wyjazd do swojego piątego meczu o mistrzostwo NFC, a pierwszego na Lambeau Field. To nie będzie łatwe.

Pick: Packers 30, Rams 24

jackson-rg3-121520-getty-ftr

• Baltimore Ravens at Buffalo Bills (-3)

Saturday, 8:15 p.m., NBC

The Bills have won seven in a row, and the Ravens have won six straight games. Josh Allen i Lamar Jackson znaleźli swoje rowki, a obaj będą musieli zmierzyć się z trudną obroną. Różnicą dla Baltimore jest jednak gra biegowa, którą napędza J.K. Dobbins, który zdobył TD w siedmiu meczach z rzędu. Ravens mogą ograniczyć posiadanie piłki przez Buffalo dzięki grze parterowej, a obrona podaniowa ogranicza możliwości Bills w czerwonej strefie. Marlon Humphrey przypieczętowuje zwycięstwo późnym przechwytem.

Pick: Ravens 28, Bills 24

Tyreek Hill-Patrick Mahomes-120220-GETTY-FTR

• Cleveland Browns at Kansas City Chiefs (-10)

Sunday, 3:30 p.m., CBS

The Browns będzie grać z pewnością siebie, która pochodzi z wygrania franczyzy pierwszy mecz playoff 25 lat. Nie bądź zaskoczony, jeśli Cleveland bierze pierwszej kwarty prowadzenie i może mieć sukces uruchomienie piłki z Nick Chubb i byłego Kansas City bieganie z powrotem Kareem Hunt przeciwko Chiefs obrony, która pozwoliła 4,5 jardów na carry. Browns jednak pozwolili na 300 lub więcej jardów podaniowych w siedmiu z ostatnich ośmiu meczów. Patrick Mahomes trafi Tyreek Hill na parę długich podań na TD w drugiej połowie, a Chiefs będą naciskać na Bakera Mayfielda, by ten dotrzymał im kroku. To będzie najwyżej punktowany mecz tego weekendu.

Pick: Chiefs 38, Browns 30

arians-brady-123120-getty-ftr

• Tampa Bay Buccaneers at New Orleans Saints (-3.5)

Saturday, 8:15 p.m., FOX

Saints zmietli mecz sezonu regularnego, a Tom Brady rzucił pięć przechwytów w tych dwóch meczach. Ofensywa Tampa Bay poprawiła się od tego czasu, a dodanie Antonio Browna daje New Orleans kolejny problem. Tampa Bay trzymała Alvina Kamarę w ryzach w sezonie regularnym, ale Drew Brees nie popełniał większych błędów. To wszystko składa się na klasyczną trzecią odsłonę, a Brady prowadzi późny TD drive, który przypieczętowuje drogowy upset z TD passem do Roba Gronkowskiego. Kto inny mógłby to zrobić?

Pick: Buccaneers 31, Saints 27